De dienst Sport draagt op aanvraag graag haar steentje bij om communicatie over sportclubwerking of sportieve evenementen te helpen verspreiden naar het doelpubliek. Hieronder vind je een overzicht van de geboden mogelijkheden.
Verspreiding promotioneel drukwerk
In verschillende sportcentra is ruimte voorzien voor affiches en folders of brochures. Clubs die hier gebruik van willen maken, kunnen het drukwerk gebundeld afgeven bij de dienst Sport in Sportcentrum Mr. V-Arena, Sportparklaan 6.
Affiches
- Maximum 6 affiches, bij voorkeur niet groter dan A3-formaat
- Vermelding v.u. (verantwoordelijke uitgever) is verplicht
Flyers, folders, brochures
- Maximum 150, op A5- of A6-formaat.
- Vermelding v.u. (verantwoordelijke uitgever) is verplicht
Gedeelde promotie op sociale media
Social media posts en stories op Facebook en Instagram kunnen als story gedeeld via de socials van de dienst Sport. Hiervoor dient @oostendesportstad een tag te krijgen in het bericht. Ook het gebruik van de hashtag #oostendemijnsportstad wordt aanbevolen.
Het taggen van @oostendesportstad is géén garantie dat een bericht gedeeld wordt. Er wordt door de redactie onder andere rekening gehouden met relevantie voor het doelpubliek.
Social media kanalen dienst Sport
- Facebook - www.facebook.com/oostendesportstad
- Instagram - www.instagram.com/oostendesportstad
Bereik een groter publiek via de UiTdatabank
Stad Oostende werkt samen met de UiTdatabank van UiT in Vlaanderen, waarbij (sport)aanbieders hun activiteit(en) gratis kunnen invoeren op www.uitdatabank.be.
De activiteiten (workshops, lessen, evenementen, ...) uit deze vrijetijdsdatabank worden o.a. gepubliceerd op www.uitinvlaanderen.be en op www.uitinoostende.be indien deze in Oostende plaatsvinden.
Het maandelijkse gedrukte vrijetijdsmagazine UiT in Oostende gebruikt de database als bron voor het samenstellen van het kalenderoverzicht.