Directie

Dirk Ooms

Administratie

Sam Moerman

Nathalie Moeyaert

Jori Popeye

Valerie Ramoudt

Inés Verkempynck


Leerkrachten

Eva Ackerman, muzikale en culturele vorming, viool (klassiek)

Philippe Annaert, woordatelier, woordlab, woordstudio, dramalab, theater, verteltheater-stemregie, cabaret en comedy

Maarten Arnou, basgitaar (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Liesemarie Beelaertscello (klassiek)

Katelijne Bekaert, muzikale en culturele vorming, muziekgeschiedenis (klassiek)

Igor Berezko, accordeon (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Ann Berton, muzikale en culturele vorming

Tim Boonen, hobo (klassiek)

Anje Bossuyt, piano (klassiek)

Twiggy Bossuyt, woordatelier, woordlab, dramalab, verteltheater-stemregie

Immanuelle Bouckaert, viool (klassiek)

Johan Bouttery, orkestslagwerk (klassiek)

Brecht Brackx, gitaar (klassiek)

Bas Bulteel, piano (jazz-pop-rock), muzikale en culturele vorming (jazz-pop-rock), groepsmusiceren (jazz-pop-rock), improvisatie, arrangeren

Lynne Cloet, piano (klassiek)

Sigrid Cloet, dwarsfluit (klassiek)

Jasper Coulier, ritmisch slagwerk (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Celine De Cuyper, zang (jazz-pop-rock)

Annick De Lille, zang (klassiek)

Ariadne De Muelenaere, woordlab, theater

Simon De Poorter, muziektheorie, compositie (klassiek)

Anne Debusschere, altsaxofoon (klassiek), tenorsaxofoon (klassiek)

Thomas Decock, elektrische gitaar (jazz-pop-rock)

Isabelle Dekeyser, zang (klassiek), groepsmusiceren vocaal (klassiek)

Filip Devisch, muzikale en culturele vorming, groepsmusiceren vocaal (klassiek)

Bernard Dewulf, viool (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek), geluidsleer en opnametechniek, muziekproductie

Katelijne d'Haenens, woordatelier, woordlab, dramalab

Birgit Eecloo, orkestslagwerk (klassiek)

Johan Ferlin, trombone (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Yves Fernandez, trompet (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Caroline Gaziano, piano (klassiek)

Benjamin Glorieux, cello (klassiek)

Stanislas Haerens, piano (klassiek), begeleidingspraktijk piano (klassiek)

Geert Hendrickx, elektrische gitaar (jazz-pop-rock)

Etienne Honnay, dwarsfluit (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Liedewijde Ingelbrecht, domeinoverschrijdende initiatie, muziekinitiatie

Bart Lagacie, muzikale en culturele vorming, muzikale en culturele vorming, groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Annelies Langenaekens, muzikale en culturele vorming

Nancy Lareu, hoorn (klassiek), trompet (klassiek)

Laura Maes, gitaar (klassiek), begeleidingspraktijk gitaar (klassiek)

Ellen Nemegheer, piano (klassiek)

Hannes Nieuwlaet, orkestslagwerk (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Luc Note, altsaxofoon (klassiek), klarinet (klassiek)

Emilie Pierre, zang (jazz-pop-rock), groepsmusiceren vocaal (jazz-pop-rock)

Tina Reynaert, piano (klassiek), begeleidingspraktijk piano (klassiek)

Ann Robinson, piano (klassiek)

Joris Roose, gitaar (klassiek)

Thomas Smetryns, gitaar (klassiek), begeleidingspraktijk gitaar (klassiek), compositie (klassiek)

Henk Soenen, klarinet (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek), analyse en begeleidingspraktijk, directie instrumentale muziek

Renate Spelmans, fagot (klassiek)

Tobias Storme, trompet (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Joséphine Troispont, piano (klassiek), begeleidingspraktijk piano (klassiek)

David Van Bouwel, orgel (klassiek)

Bruno Van der Haegen, altsaxofoon (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Bart Van Kerchove, piano (klassiek), begeleidingspraktijk piano (klassiek)

Esther Van Nuffel, hoorn (klassiek), trompet (klassiek)

Marleen Van Remoortere, domeinoverschrijdende initiatie, woordatelier, woordlab, dramalab, verteltheater-stemregie

Limke Vanblaere, muzikale en culturele vorming

Michaël Vancraeynest, orgel (klassiek), begeleidingspraktijk orgel (klassiek), groepsmusiceren vocaal (klassiek)

Marleen Vandaele, viool (klassiek)

Ann-Sofie Vande Ginste, viool (klassiek)

Ilse Vanholder, muzikale en culturele vorming

Jan Verheye, contrabas (klassiek)

Marijke Verlinden, domeinoverschrijdende initiatie, muziekinitiatie, cello (klassiek)

Willemijn Vermeir, gitaar (klassiek)

Sylvia Versieck, muzikale en culturele vorming

An Vlaemynck, gitaar (klassiek)

Lieselot Watté, cello (klassiek)

Nancy Zwaenepoel, domeinoverschrijdende initiatie, woordinitiatie, woordatelier, woordlab, verteltheater-stemregie


Instrument begeleiders

An Hoorelbeke

Bart Meynckens