Directie

Dirk Ooms

Administratie

Sam Moerman

Nathalie Moeyaert

Jori Popeye

Valerie Ramoudt

Inés Verkempynck


Leerkrachten

Eva Ackerman,viool (klassiek)

Philippe Annaert, woordatelier, woordlab, woordstudio, dramalab, theater, verteltheater-stemregie, cabaret en comedy

Liesemarie Beelaertscello (klassiek)

Katelijne Bekaert, muzikale en culturele vorming (derde graad), muziekgeschiedenis (klassiek)

Igor Berezko, accordeon (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Ann Berton, muzikale en culturele vorming (tweede graad)

Tim Boonen, hobo (klassiek)

Anje Bossuyt, piano (klassiek)

Johan Bouttery, orkestslagwerk (klassiek)

Brecht Brackx, gitaar (klassiek)

Bas Bulteel, piano (jazz-pop-rock), muzikale en culturele vorming (jazz-pop-rock), groepsmusiceren (jazz-pop-rock), improvisatie (derde graad), arrangeren (vierde graad)

Lynne Cloet, piano (klassiek)

Sigrid Cloet, dwarsfluit (klassiek)

Jasper Coulier, ritmisch slagwerk (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Celine De Cuyper, zang (jazz-pop-rock)

Annick De Lille, zang (klassiek)

Ariadne De Muelenaere, woordlab (derde graad), theater (vierde graad)

Simon De Poorter, muziektheorie, compositie (klassiek)

Anne Debusschere, altsaxofoon (klassiek), tenorsaxofoon (klassiek)

Thomas Decock, elektrische gitaar (jazz-pop-rock)

Isabelle Dekeyser, zang (klassiek), groepsmusiceren vocaal (klassiek)

Joshua Dellaert, basgitaar (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Filip Devisch, muzikale en culturele vorming (tweede graad), groepsmusiceren vocaal (klassiek)

Bernard Dewulf, viool (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek), geluidsleer en opnametechniek (vierde graad), muziekproductie (vierde graad)

Katelijne d'Haenens, woordatelier, woordlab, dramalab

Birgit Eecloo, orkestslagwerk (klassiek)

Johan Ferlin, trombone (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Yves Fernandez, trompet (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Caroline Gaziano, piano (klassiek)

Stanislas Haerens, piano (klassiek), begeleidingspraktijk piano (klassiek)

Geert Hendrickx, elektrische gitaar (jazz-pop-rock)

Etienne Honnay, dwarsfluit (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Liedewijde Ingelbrecht, domeinoverschrijdende initiatie, muziekinitiatie

Bart Lagacie, muzikale en culturele vorming (tweede graad), muzikale en culturele vorming (derde graad), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Annelies Langenaekens, muzikale en culturele vorming (tweede graad)

Nancy Lareu, hoorn (klassiek), trompet (klassiek)

Laura Maes, gitaar (klassiek), begeleidingspraktijk gitaar (klassiek)

Ellen Nemegheer, piano (klassiek)

Hannes Nieuwlaet, orkestslagwerk (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek)

Luc Note, altsaxofoon (klassiek), klarinet (klassiek)

Emilie Pierre, zang (jazz-pop-rock), groepsmusiceren vocaal (jazz-pop-rock)

Tina Reynaert, piano (klassiek), begeleidingspraktijk piano (klassiek)

Ann Robinson, piano (klassiek)

Joris Roose, gitaar (klassiek)

Thomas Smetryns, gitaar (klassiek), begeleidingspraktijk gitaar (klassiek), compositie (klassiek)

Henk Soenen, klarinet (klassiek), groepsmusiceren instrumentaal (klassiek), analyse en begeleidingspraktijk, directie instrumentale muziek

Renate Spelmans, fagot (klassiek)

Tobias Storme, trompet (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Joséphine Troispont, piano (klassiek), begeleidingspraktijk piano (klassiek)

Bruno Van der Haegen, altsaxofoon (jazz-pop-rock), groepsmusiceren instrumentaal (jazz-pop-rock)

Bart Van Kerchove, piano (klassiek), begeleidingspraktijk piano (klassiek)

Marleen Van Remoortere, domeinoverschrijdende initiatie, woordatelier, woordlab, dramalab, verteltheater-stemregie

Limke Vanblaere, muzikale en culturele vorming (tweede graad)

Michaël Vancraeynest, orgel (klassiek), begeleidingspraktijk orgel (klassiek), groepsmusiceren vocaal (klassiek)

Marleen Vandaele, viool (klassiek)

Ann-Sofie Vande Ginste, viool (klassiek)

Ilse Vanholder, muzikale en culturele vorming (tweede graad)

Jan Verheye, contrabas (klassiek)

Marijke Verlinden, domeinoverschrijdende initiatie, muziekinitiatie, cello (klassiek)

An Vlaemynck, gitaar (klassiek)

Nancy Zwaenepoel, domeinoverschrijdende initiatie, woordinitiatie, woordatelier, woordlab, verteltheater-stemregie


Instrument begeleiders

An Hoorelbeke

Bart Meynckens