Donderdag 26/01/2023 om 17.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Vertellen 3.1-2
    Leon Tratsaert, Corian Egon Staelens, Ysis Ainami
  • CAZstars: Verteltheater-stemregie 4.3
    Kenzo De Tremerie, Niki Van Tyghem

Donderdag 26/01/2023 om 17.30 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Vertellen 3.1
    Roisin Riordan, Yann Vandamme
  • Spelen 3.1-2
    Ysis Ainami, Roisin Riordan, Leon Tratsaert, Yann Vandamme

Donderdag 26/01/2023 om 18.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Verteltheater-stemregie 4.1
    Mattis Dahdah

Donderdag 26/01/2023 om 19.30 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Verteltheater 3.1
    Godelieve Delvaux, Kim Goethals, Donya Dardouh, Eva Luijten, Amy De Vos, Natallia Ausianik

Vrijdag 27/01/2023 om 15.30 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Woordatelier 2.3-4

Vrijdag 27/01/2023 om 18.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • CAZstars: Theater 4.3
    Dhondt Henry, Hailey Ledain, Maryse Remmerie, Athina Syngelakis
  • CAZstars: Cabaret & Comedy 4.3
    Hailey Ledain, Lars Denoo
  • Verteltheater-stemregie 4.1, 4.3 & 5.1
    Arwen Trotteyn, Janne Vanrobaeys, Fien Portier

Zaterdag 28/01/2023 om 10.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Vertellen 3.1-2
    Jara Bleyaert, Susanne De Viscchere, Lou Di Caro, Jesse Notredame, Ailin Plesca
  • Spelen 3.1-2
    Jara Bleyaert, Susanne De Viscchere, Lou Di Caro, Jesse Notredame, Ailin Plesca

Maandag 30/01/2023 om 17.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Spelen 3.1-2
    Léonore Allaert, Zixuan Chloe He, Victor Van Attenhove, Zichen He, Zara-Anouk Houcke, Camille Quatacker, Liam Vyvey, Yixuan Wang

Maandag 30/01/2023 om 17.30 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Vertellen 3.1-2
    Zara-Anouk Houcke, Esmée Lauwerends, Liam Vyvey

Maandag 30/01/2023 om 17.45 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Vertellen 3.1-2-3
    Léonore Allaert, Camille Quatacker, Vanja Vandevoorde

Maandag 30/01/2023 om 18.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Verteltheater-stemregie 4.1-2
    Danse Broudeoux, Lars Denoo

Maandag 30/01/2023 om 19.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Spelen 3.3
    Ramona Bonte, Trischka Luijten, Stella Vanheste, Ruthe Vantomme
  • Vertellen 3.3
    Ramona Bonte, Stella Vanheste, Ruth Vantomme

Maandag 30/01/2023 om 20.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Verteltheater-stemregie 4.2
    Jolien Boeyden

Dinsdag 31/01/2023 om 18.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Vertellen 3.1
    Cies Debusschere, Fem Fremout, Aiko Poilon, Elisabeth Snijkers
  • Spelen 3.1-2
    Malak Bouanane, Cies Debusschere, Fem Fremout, Aiko Poilon, Elisabeth Snijkers, Vanja Vandevoorde, Majolie Vanhecke
  • Vertellen 3.2-3
    Trischka Luijten, Majolie Vanhecke
  • Verteltheater 3.1
    Lotte Bony

Woensdag 1/02/2023 om 13.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Vertellen 3.1-2
    Sam Decordier, Leon Dobbelaere, Chloe He, Lou Rotsaert, Franne Spriet, Victor Van Attenhoven, Malak Bouanane, Orphee Doulyazal, Zichen He, Simon Vermeylen, Yixuan Wang

Woensdag 1/02/2023 om 13.30 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Spelen 3.1-2
    Sam Decordier, Leon Dobbelaere, Esmeralda Lauwerends, Lou Rotsaert, Franne Spriet, Corian Egon Staelens, Orphee Doulyazal, Simon Vermeylen

Woensdag 1/02/2023 om 15.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Spelen 3.3
    Manon Busschaert, Jaden Geirnaert, Kyona Van Paemele, Tatiana Van Vlasselaer
  • Vertellen 3.3
    Manon Busschaert, Jaden Geirnaert, Kyona Van Paemele, Tatiana Van Vlasselaer

Woensdag 1/02/2023 om 16.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Theater 4.1-2
    Zarina Ashimova, Danse Brodeoux, Babette Crombez, Mattis Dahdah, Renée Glorieux, Jamilya Kojokmatova, Birthe Planckaert, Lars Denoo, Ella De Greef, Thibaut Lusyne, Amalia Plesca

Woensdag 1/02/2023 om 17.30 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Speltheater volwassenen 3.1-2
    Natallia Ausianik, Lotte Bonny, Luna De schrijver, Amy De Vos, Bram Decraecke

Woensdag 1/02/2023 om 18.00 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Spelen 3.1-2-3
    Xander Blomme, Hanne Desot, Andreas Provoost, Nathan Quintens, Amani Schmidt, Maya Sinnaeve, Lukas Vandekerckhove, Lentl Vanmassenhove, Amina Djedaini, Sana Hajdari, Soetkin Zwartebroeckx
  • Vertellen 3.1-2-3
    Xander Blomme, Hanne Desot, Andreas Provoost, Nathan Quintens, Amani Schmidt, Maya Sinnaeve, Lukas Vandekerckhove, Lentl Vanmassenhove, Amina Djedaini, Sana Hajdari, Soetkin Zwartebroeckx

Woensdag 1/02/2023 om 18.30 uur, Theaterklas (lokaal 7)

  • Theater volwassenen 4.1
    Irmgard Victor - Tine Van Remoortere