Stad Oostende wil zoveel mogelijk Oostendenaars op de fiets krijgen en organiseert daarom nieuwe fietslessen voor volwassenen die nog niet kunnen fietsen. In april staan nieuwe lessenreeksen gepland. Inschrijven is nog steeds mogelijk.
Fietsen is gezond, goedkoop en het is de beste manier om je in een stad als Oostende makkelijk te verplaatsen. Maar niet iedereen kán fietsen. Daarom organiseert de Stad samen met De Fietsschool van Mobiel 21 elk jaar fietslessen voor volwassenen, waarbij vrijwilligers een 180-tal mensen in het zadel helpen.
Volwassenen kunnen nu inschrijven voor nieuwe lessenreeksen die starten op donderdag 24 april:
- Reeks 1: 15 lessen op dinsdag- en donderdagvoormiddag van 10.00 tot 12.00 uur
24 april t.e.m. 19 juni 2025 (niet op donderdag 1 mei en donderdag 29 mei) - Reeks 2: 15 lessen op dinsdag- en donderdagnamiddag van 13.00 tot 15.00 uur
24 april t.e.m. 19 juni 2025 (niet op donderdag 1 mei en donderdag 29 mei)
Deelnemen aan een lessenreeks kost 40 euro. Met UiTPAS Middenkust aan kansentarief betaal je 8 euro. Je betaalt de eerste les met contant geld. Het gebruik van een fiets en fietshelm is gratis.
Gepubliceerd op maandag 24 maart 2025 10.28 u.