Sportkans

Sportkans is er om elke sportieve Oostendenaar tot maximum 19 jaar te laten sporten in een Oostendse sportclub die deelneemt aan het project. De jongere betaalt 15 euro lidgeld en het Stadsbestuur steekt een handje toe door de rest van het lidgeld voor 1 sportseizoen te betalen.

Inschrijven voor het project Sportkans kan vanaf 1 juni t.e.m. 10 oktober 2018 bij De Wegwijzer.

Documenten die je kan voorleggen:

  • aanslagbiljet belastingen (inkomsten 2016 - aanslagjaar 2017);
  • attest OCMW (leefloon, schuldbemiddeling, budgetbeheer);
  • attest vervangingsinkomen (werkloosheid, ziekte, invaliditeit);
  • attest van begeleiding binnen een niet-residentiële voorziening van integrale jeugdhulp.

De Wegwijzer bekijkt samen met jou in alle discretie of je gezin in aanmerking komt.

Contact

De Wegwijzer - Open Huis voor onderwijs en vrije tijd
Huis van het Kind (tweede verdieping)
Edith Cavellstraat 54-56
T 059/25 89 70
dewegwijzer@oostende.be

 

Stijn Sabbe, social sportcoach

Dienst Sport
Sportparklaan 6
T 0497/44 66 95
stijn.sabbe@oostende.be

 

Deelnemende clubs seizoen 2017-2018

Sporttak Sportclub Website
Aikido Aikido Dojo Oostende sites.google.com/site/aikidodojooostende
American Football Ostend Pirates www.ostendpirates.be
Atletiek Hermes Atletiekclub Oostende www.hcoostende.be
Badminton De Oostendse Badmintonclub www.badminton-obtc.be
Ballet Balletschool Marie-Ellen www.balletoostende.be
Ballet en theaterdans Balletschool Rose d'Ivry www.balletschoolrosedivry.be
Baseball Baseballclub Piranhas Oostende  www.piranhas.be
Basketbal Basket@Sea www.basketatsea.be
Basketbal KB Oostende Bredene www.kbob.be
Brazliliaanse Jiu-Jitsu Gracie Jiu-Jitsu Oostende www.robingracie.be
Skateboarden   Push-skateboard Academy www.skateboardacademy.be
Cricket Ostend Exiles Cricket      www.ostendexilescricketclub.be
Dans Dansschool Gevada www.gevada.be
Dans Elevation DanceCademy www.elevationdancecademy.be
Fitness Get Fit www.getfitnes.be
Fitness Jims www.jimsfitness.com
Handbal Handbalclub Thor www.thorhandbal.wordpress.com
Hockey Eclair Hockey Club Oostende www.eclairhockey.be 
Judo Judo Stene www.judo-stene.be
Karate Budo Karate Oostende www.karate-oostende.be
  Isshin Karate Facebook pagina
Omnisport Omnisportclub De Sportpit www.desportpit.be
Roeien KRNSO www.krnso.be
Rope Skipping Rope Skipping Oostende www.rsoostende.be
Skeeleren Zwaantjes Roller Club www.zrc.be
Sport Na School SNS www.sportnaschool.be
Taekwondo Chin Do Jang Oostende www.chindojang.be
Tafeltennis Tafeltennisclub Drive Oostende www.ttcdriveoostende.be
Tennis Ostend Tennis Club www.ostendtennis.be
Turnen KOTV Noordzee www.otvnoordzee.be
Turnen Turnclub De Zeester www.turnclubdezeester.be
Turnen Willen Is Kunnen Turnkring www.wikoostende.be
Voetbal Bal Balschool www.balbalschool.be
Voetbal KV Oostende Jeugd www.kvo-jeugd.be
Voetbal Zandvoorde Sportief www.zandvoorde-sportief.be
Voetbal - Kleuterturnen Fusion Oostende www.fusionoostende.be
Volleybal Hermes Volley Oostende www.hermesvolley.be
Zelfverdediging Xtreme Self-Defence        www.facebook.com/XSDoostende
Zwemmen Vrije Zwemmers Oostende www.vzo.be
Zwemmen - Waterpolo Royal Ostend Swimming Club www.ostendswimming.be