Zelforganisaties en partners

Federaties

FMDO
Federatie voor Mondiale en Democratische Organisaties
Kanunnik Louis Colensstraat 7, 8400 Oostende
Mevrouw Ivy Goutsmit
ivy@fmdo.be
0494/123534

FZO-VL
Federatie van Zelforganisaties in Vlaanderen
Dampoortstraat 33-35, 9000 Gent
Margo Gavel
Margo.gavel@fzovl.be
09/235.26.32

 

Lijst van medewerkende partners

Agentschap Integratie en Inburgering
Wellingtonstraat 52, 8400 Oostende
Tom Herremans
T 059/ 23.35.47
tom.herremans@desom.be

Samen DiVers vzw
Sint Catharinapolderstraat 18, 8400 Oostende
Els Plovie
059/50.78.51
plovie.els@sdv.be

Vormingplus
Kris Carlier
Sint-Niklaasstraat 8
8400 Oostende
T 059/50.39.52
oostende@vormingplus.be

Onthaal Welzijn
Doris Gielen
Hospitaalstraat 35 bus 14
8400 Oostende
T 059/40.25.05
doris.gielen@sho.be