Sport, spel en plezier op woensdag 15 juli met De Sportzomer

Ben je klaar voor een sportieve uitstap met het ganse gezin? Op 15 juli komt Sport Vlaanderen terug naar Oostende met een tof en divers sportaanbod op de dijk, het strand en in zee. Je maakt er gratis kennis met tal van sporten.

Tijdens de maanden juli en augustus kan je in verschillende kuststeden terecht op de zeedijk, op het strand en in de zee. Samen met een heleboel sportfederaties wordt een ruim aanbod van bekende en minder bekende sporten gepresenteerd.

Op woensdag 15 juli is het Sportstrand van Oostende aan de beurt. Van 10.00 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur kun je er gratis sporten uitproberen

Meer info over De Sportzomer

 

Bekijk alvast het ruime sportaanbod:

  • Aikido
  • Beachvolleybal
  • Boksen
  • Boogschieten
  • Circustechnieken
  • Dans
  • Duiken
  • Fithockey
  • Golf
  • G-Sport
  • Handbal
  • Judo
  • Ju-Jitsu
  • Karate
  • Klimmen
  • Korfbal
  • Kubb
  • Multimove
  • Muurklimmen
  • Reddend zwemmen
  • Roeien
  • Ropeskipping
  • Rugby
  • Spikeball
  • Sportschieten
  • Squash
  • Stokpaardjes
  • Taekwondo
  • Yoga
Gepubliceerd op vrijdag 19 juni 2026 12.00 u.
JOUW STAD. JOUW VRAGEN. JOUW BEZORGDHEDEN. JOUW REACTIES.
Kom hier met al je vragen, en zelfs om eens te klagen. Maar ben je echt content, geef dan een compliment bereikbaar van maandag tot en met zaterdag van 8 tot 19 uur.