Oostende denkt in het bijzonder aan mensen met een fysieke beperking, prikkelgevoeligheid, een kinderwagen, rolstoel of rollator. Het loket wordt nog volop uitgetest en verbeterd op basis van de ervaringen van bezoekers.
Loket 8 is ruimer dan de andere loketten. Zo kan je er makkelijk binnenrijden met bijvoorbeeld een elektrische rolstoel. Ook met een kinderwagen kan je er vlotter bewegen. De tafel is aangepast zodat ook mensen in een rolstoel er comfortabel gebruik van kunnen maken. Bovendien is het loket afgesloten van de wachtruimte en daardoor ideaal voor wie snel overprikkeld raakt.
In loket 8 kan je een identiteitskaart, reispas of rijbewijs aanvragen. Met de mobiele camera kan je eenvoudig pasfoto’s nemen.
Wil je gebruik maken van het loket? Spreek dan ter plaatse een baliemedewerker aan, of bel op voorhand naar het gratis nummer 0800 1 8400 om een afspraak te maken of het loket te reserveren.