Werken in de Kaïrostraat

Op 10 februari 2026 starten we met de vernieuwing van de voetpaden in de Kaïrostraat.

In het gedeelte tussen de Ieperstraat en de Edith Cavellstraat.  We vernieuwen het voetpad in dezelfde stenen zoals verder in de straat. We zullen ook de boomvakken vergroten om de bomen wat meer ruimte te geven.

De werken duren tot eind maart 2026 en zullen in 2 fasen gebeuren.

  •  Fase 1 van huisnummers 16-33 en 63-80
  •  Fase 2 van huisnummers 19-42 en 30-48

Tijdens de werken kan het plaatselijk verkeer altijd door maar de garages kunnen daarom een minderhinderkaart aanvragen bij het parkeerloket in de Gistelsesteenweg 1C, T 0484 61 29 61 of via parkeerloket@agoostende.be

Tijdens de werken dienen afvalzakken op de hoeken van de straat geplaatst worden, bij slecht weer kan de planning wijzigen. 

Een heraanleg van het voetpad is het ideale moment om ook een geveltuin aan te leggen. Als je daarvoor interesse hebt, neem dan contact op met openbaardomein@oostende.be

Meer info? Contacteer de directie Openbaar Domein: T 059 25 87 30 of openbaardomein@oostende.be

Gepubliceerd op vrijdag 6 februari 2026 10.47 u.
JOUW STAD. JOUW VRAGEN. JOUW BEZORGDHEDEN. JOUW REACTIES.
Kom hier met al je vragen, en zelfs om eens te klagen. Maar ben je echt content, geef dan een compliment bereikbaar van maandag tot en met zaterdag van 8 tot 19 uur.